znajdź nas na Google+
znajdź nas na Facebooku

Copyright © 2017   eZdrowie24.pl

Copyright © 2017   eZdrowie24.pl

Każdego dnia nasze stopy muszą poradzić sobie z dziesiątkami kilogramów do udźwignięcia. To one utrzymują ciężar ciała i pomagają zachować prawidłową postawę. Niewątpliwie jest to trudne zadanie. Jako że są najciężej pracującą częścią naszego ciała musimy zapewnić im odpowiedni komfort. Pomoże nam w tym właściwie dobrane obuwie.

 

 

Dobrze dobrane buty w znacznym stopniu poprawiają komfort poruszania się. Odpowiednie obuwie sprawia, że noga nie ślizga się i ma stabilne oparcie. Najlepsze do codziennego użytku (tak w pracy jak i w domu) są buty z grubszą podeszwą, które podpierają łuk stopy. Ich konstrukcja powinna zapobiegać przesuwaniu się stóp oraz uniemożliwiać zginanie się podeszwy w połowie jej długości.

 

 

Idealnym rozwiązaniem, zwłaszcza dla osób spędzających większość czasu w pozycji stojącej, są buty medyczne i profilaktyczne. Tego typu obuwie wykonane jest z materiałów, które naturalnie dopasowują się do stopy zapewniając idealną stabilizację.  Właściwie wyprofilowane podeszwy odciążają powierzchnie stawowe podczas długotrwałego stania i amortyzują wstrząsy podczas chodu, zapobiegając uszkodzeniom powierzchni stawowych kończyn dolnych oraz dolegliwościom bólowym lędźwiowego odcinka kręgosłupa.

 

Szukasz wygodnych butów?  

 

26 marca 2017

Obuwie przyjazne stopom

buty Oxypas i Suecos, obuwie medyczne i zawodowe

SPRAWDŹ OFERTĘ

SKLEP

 

 

sklep@ezdrowie24.pl