znajdź nas na Google+
znajdź nas na Facebooku

Copyright © 2017   eZdrowie24.pl

Copyright © 2017   eZdrowie24.pl

podyszki ortopedyczne

Poduszki ortopedyczne

 

SPRAWDŹ OFERTĘ

SKLEP

 

 

sklep@ezdrowie24.pl

Zdrowy sen jest niezbędny na każdym etapie naszego życia. Wypoczynek pozwala na regenerację organizmu, dodaje sił i energii. Duży wpływ na jakość naszego snu ma właściwe ułożenie ciała. Z pomocą przychodzą nam poduszki ortopedyczne, których wyjątkowy kształt pozwala na zachowanie anatomicznej krzywizny kręgosłupa oraz jego odciążenie. Dzięki temu rano budzimy się wypoczęci i rozluźnieni, bez uczucia sztywności w okolicach pleców, szyi i karku.

 

Poduszki ortopedyczne zaleca się stosować już od najmłodszych lat. Wsparcie ortopedyczne jest szczególnie ważne, zwłaszcza w czasie intensywnego wzrostu. Poduszka ortopedyczna przeznaczona dla dzieci odciąża kręgosłup, zachowuje jego naturalną krzywiznę, a przy tym gwarantuje wygodę i wspomaga prawidłowy rozwój postawy ciała.

 

 

Dorośli mają możliwość skorzystania z bogatej oferty różnorodnych poduszek ortopedycznych do spania. Mogą oni dobrać najlepszy dla siebie, dostosowany do własnych potrzeb, rozmiar czy rodzaj pianki.

 

 

Receptą na zdrowy sen i prawidłowy odpoczynek są także kliny pod nogi, pozwalające na podparcie i uniesienie nóg. Są one niezwykle przydatne dla osób cierpiących z powodu żylaków, obrzęków, zmęczonych i ociężałych nóg, również w czasie ciąży.